Już wkrótce...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

ZAKRES TEMATYCZNY

Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT, odbędą się w specjalnie wydzielonej strefie Biznes Klubu na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych pracowników.

Udział w wydarzeniu dla Zwiedzających jest bezpłatny oraz kwalifikowany. Aby wziąć udział w targach należy dokonać rejestracji internetowej -> Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa.
Staranna selekcja zgłoszeń nadaje wydarzeniu charakter zamknięty, co niewątpliwie podnosi jego rangę. Przy kwalifikacji koncentrujemy się na osobach, które posiadają pożądane doświadczenie w branży IT.

Współpraca podczas IT Career Summit, pozwoli Wystawcom na pozyskanie doświadczonych i kompetentnych pracowników do struktury organizacyjnej firmy oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

WYSTAWCY
WYSTAWCY STREFA 3D
PATRONI HONOROWI


GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY MEDIALNI


ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress