Już wkrótce...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

MONTAŻ I DEMONTAŻ

Szczegółowe informacje dotyczące montażu i demontażu stoisk na targach IT CAREER SUMMIT 2017

I. Zabudowa i aranżacja stoisk targowych odbywa się:
w dniu 19.09.2017 w godzinach 14:00 – 21:00 (po 21:00 tylko po uzgodnieniu z Organizatorem Targów, co obligatoryjnie skutkować będzie naliczeniem dodatkowych kosztów)

II. Demontaż odbywa się:
w dniu 20.09.2017 w godzinach 17:00 – 22:00
UWAGA: wjazd samochodów wystawców na demontaż, na parking podziemny, możliwy będzie od godziny 17:00. Ma to ułatwić proces opuszczania targów tym, którzy na demontażu nie pozostają.
Wystawcy, którzy zamówili stoiska zabudowane standardowo, będą mogli je odebrać w dniu 19 września 2017 od godz. 17.00.

III. Nie dopuszcza się przekroczenia ram czasowych montażu i demontażu stoisk wystawowych, ze względu na ograniczenia, nałożone przez Właściciela Obiektu. Niezastosowanie się do ram czasowych przeznaczonych na montaż i demontaż (opisanych w punkcie 3.1. oraz 3.2. Regulaminu Targów), skutkować będzie naliczeniem kary umownej w wysokości 6 200zł netto, za każdą rozpoczętą godzinę, podzielonej przez liczbę firm pozostających na terenie hali targowej.

W przypadku nieuregulowania opłaty licencyjnej , określonej w regulaminie targów, firma budująca stoisko, nie zostanie dopuszczona do zabudowy .
Przypominamy, że stoiska standardowe, w zabudowie octanorm, należy po targach pozostawić w takim stanie, jak w dniu odbioru.

WYSTAWCY
WYSTAWCY STREFA 3D
PATRONI HONOROWI


GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY MEDIALNI


ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress