Już wkrótce...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

TWOJA KARIERA W IT

Konferencja TWOJA KARIERA W IT odbędzie się 20 września 2017 roku w godzinach 10:00-16:00 w specjalnie wydzielonej strefie Biznes Klubu. Udział jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji na stronie: http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=808.

PROGRAM KONFERENCJI


 

GODZINA TEMAT
9.00 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych
9.30 – 10.00 Jak dobrze sprzedać się na rozmowie kwalifikacyjnej?
Mateusz Sikorowicz, InfoPraca.pl
10.00 – 10.30 Wykład Sponsora
10.30 – 11.00 Wykład Sponsora
11.00 – 11.30 Wykład Sponsora
11.30 – 12.00 O tworzeniu aplikacji webowych bez serwera (Lambda + JVM)
Paweł Dolega
12.00 – 13.00 Wykład Gościa Specjalnego
13.00 – 13.30 Praca zdalna w IT – moda czy znak czasu? Jak zbudować zdalny zespół i jak w nim pracować?
Tomasz Warkocki
13.30 – 14.00 Wykład Sponsora
14.00 – 14.15 Wykład 15 minutowy
14.15 – 14.45 Budowanie skalowalnych aplikacji webowych. Jakie są kluczowe zasady?
Kamil Porembiński
14.45 – 15.15 Wykład Sponsora
15.15 – 15.45 Wykorzystanie reguł tworzenia oprogramowania przy pisaniu kodu w języku CSS
Michał Strześniewski
15.45 – 16.15 Narysuj swoją karierę w IT: prezentacja o tym, że warto planować swoją przyszłość
Konrad Kokosa
16.15 Losowanie nagród/ Zakończenie konferencji

 

PRELEGENCI:


 

strzesniewski

Michał Strześniewski

Lider zespołu front-end developmentu i doświadczony WordPress Developer w agencji interaktywnej KERRIS. Zdobywał doświadczenie tworząc zarówno strony jak i aplikacje internetowe dla klientów z wielu branż. Dzieli się swoją wiedzą na konferencjach i spotkaniach takich jak WordCamp, WordUp, CareerCon czy 4Developers. Za swoje projekty zdobywał wyróżnienia w konkursach branżowych.

Temat: Wykorzystanie reguł tworzenia oprogramowania przy pisaniu kodu w języku CSS
Opis wykładu:
Na tej prezentacji poznasz techniki tworzenia semantycznego kodu CSS. Poznasz zasady z powodzeniem używane przy tworzeniu oprogramowania w innych językach. Dowiesz się jak je przełożyć na tworzenie arkuszy stylów co pozwoli Ci na przyspieszenie pracy bez powtarzania się oraz na szybszy powrót do projektu w przyszłości. Dzięki stosowaniu tych standardów Twój kod będzie bardziej czytelny oraz prostszy do przekazania współpracownikom.
kamil-porembinski

Kamil Porembiński

Architekt systemowy, administrator Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmy http://thecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga viaxe.pl.

Temat: Budowanie skalowalnych aplikacji webowych. Jakie są kluczowe zasady?
Opis wykładu:
Jak budować duże systemy informatyczne aby były skalowalne – 12 kluczowych zasad infrastruktury budowania wysoko dostępnych systemów informatycznych. Infrastruktura jako kod, systemy typu disaster recovery oraz mała demonstracja wszystkiego w praktyce.
tomekW

Tomasz Warkocki

Absolwent wojskowych studiów na Wydziale Cybernetyki WAT, o specjalności Kryptologia. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy na rynku IT w Polsce i na Świecie. W 2009 roku rozpoczął swoją przygodę z językiem Ruby, która trwa do dziś. Prócz software’u lubi zabawy hardwarem, jak np. Arduino czy Lego Mindstorms. Interesuje się również zagadnieniami z rodziny Machine Learning oraz Big Data. Był mentorem podczas dwóch ostatnich edycji Rails Girls Warsaw oraz Rails Girls Summer of Code. Obecnie pracuje na stanowisku CTO w szwedzkim startupie Fieldly.com, oferującym nowoczesny system zarządzania dla firm z branży budowlanej.

Temat: Praca zdalna w IT – moda czy znak czasu? Jak zbudować zdalny zespół i jak w nim pracować?
Opis wykładu:
Podczas wystąpienia poruszymy następujące tematy:
– wady i zalety pracy zdalnej z punktu widzenia pracownika,
– wady i zalety pracy zdalnej z punktu widzenia pracodawcy,
– obecna sytuacja na rynku pracy,
– budowa zespołu pracującego zdalnie (narzędzia, kultura organizacyjna, workflow).
kamil-porembinski

Paweł Dolega

Z zawodu i zamiłowania inżynier oprogramowania, manager, przedsiębiorca. Entuzjasta Javy, Scali i oprogramowania w ogóle. Pracował zarówno w wielkich międzynarodowych korporacjach, mniejszych polskich firmach softwarowych (w tym w dwóch, w których był współzałożycielem), w startupie, a ostatnio w firmie VirtusLab – jednym z głównych partnerów firmy Lightbend (czyli Ci od Akki czy Scali).

Temat: O tworzeniu aplikacji webowych bez serwera (Lambda + JVM)
Opis wykładu:
Bardzo szybkie wprowadzenie do architektury serverless. Będziemy używać infrastruktury Amazona (Lambda). Prelekcja zawierać będzie część teoretyczną (o co w ogóle chodzi z tym servless?) jak i przykładowe aplikacje. Osobiście mocno wierzę, że serverless mocno zmieni sposób w jaki tworzymy i deployujemy aplikacje w perspektywie kilku kolejnych lat.
Celem prezentacji będzie wprowadzenie do serverless w taki sposób, żeby uczestniczy mogli po prelekcji korzystając z przykładów swobodnie zacząć eksperymentować z Lambdą bez potrzeby przedzierania się najpierw przez stertę dokumentacji.
kamil-porembinski

Konrad Kokosa

Od kilku lat rozwiązujący problemy wydajności, zagadki diagnostyczne i łamigłówki architektury w świecie .NET przyspieszając aplikacje webowe, m.in. systemów bankowych w banku Millennium, gdzie obecnie pracuje. Blogger (http://blog.kokosa.net), prelegent i ćwierkacz (@konradkokosa), gdzie można znaleźć więcej informacji na wspomniane tematy. Swoją pasją dzieli się również jako trener w Bottega IT Solutions w obszarze .NET, m.in. wydajności i diagnostyki aplikacji. Założyciel grupy Warsaw Web Performance. Microsoft MVP w kategorii Visual Studio and Development Tools.

Temat: Narysuj swoją karierę w IT: prezentacja o tym, że warto planować swoją przyszłość
Opis wykładu:
Czujesz się wypalony zawodowo, mimo że kiedyś rozgorączkowany nie odchodziłeś od komputera? A może dopiero zaczynasz i właściwie nie wiesz, dokąd zmierzasz? Niezależnie, gdzie się obecnie znajdujesz na ścieżce swojej kariery, warto sobie uświadomić, że jest to nieustanna podróż. A żadna podróż nie ma szans mieć sensu, jeśli nie posiadamy właściwej mapy. Zachęcę Was do narysowania swojej. Aby rozpalić nowe nadzieje i zyskać przyjemność z pracy!

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ – TWOJA KARIERA W IT:


 

Imię *
Nazwisko *
Firma / Instytucja *
Stanowisko *
Telefon *
Obszar zawodowy
(zaznacz jeden lub kilka): *
 bezpieczeństwo software - administracja hardware - administracja development - programowanie i rozwój tester inżynier IT wdrożeniowiec
Znajomość języków
(zaznacz jeden lub kilka): *


SKĄD DOWIEDZIELI SIĘ PAŃSTWO O TARGACH?Adres email - prywatny *
Adres email - służbowyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Innovative Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako administratora danych osobowych w celu realizacji usługi i na potrzeby komunikacji związanej z wydarzeniami, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Innovative Group Sp. z o.o., teraz i w przyszłości, moich danych osobowych w tym adresu e-mail, w celach marketingowych i rekrutacyjnych, innym podmiotom prawa polskiego powiązanym z Innovative Group Sp. z o.o

Innovative Group Sp. z o.o. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

WYSTAWCY


WYSTAWCY STREFA 3D
PATRONI HONOROWI

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNIPARTNERZY MEDIALNI


ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress