tow

Data

20-09-2018

Miejsce

stadion PGE Narodowy, Warszawa

PRZEWIDYWANA ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

1500 osób

PRELEGENCI

12 Prelegentów

WYDARZENIE / dlaczego warto?

IT Career Summit to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, które koncentrują w jednym miejscu najlepszych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata informatyki oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Już 20 września, dajemy Ci możliwość poznania wszystkich, kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe. Porozmawiasz także z pracownikami konkretnej firmy i z pierwszej ręki zasięgniesz opinii o danej organizacji. Daj się odkryć i koniecznie odwiedź strefę Kariery IT na Narodowym!

NETWORKING

8 godzin wymiany doświadczeń z ekspertami branży informatycznej. Ponad 1500 specjalistów w jednym miejscu

KONFERENCJA

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Pigułka wiedzy na temat rozwoju kariery w IT.

WYSTAWA

8 godzin spotkań z kluczowymi pracodawcami. Ponad 100 ofert pracy dla wykwalifikowanej kadry oraz studentów i absolwentów kierunków informatycznych.

TRENDY

Nie zabraknie również nowinek technologicznych i atrakcji! W programie strefa 3D, strefa dronów oraz Foto CV Budka 🙂

Liczby / co mówią o nas liczby?

1

edycja

2

uczestników

3

prelegentów

4

wystawców

Agenda / program konferencji

Marcin Hagmajer

Dlaczego warto robić front-end w Reactcie?

Na prelekcji wyjaśnię co sprawia, że React staje się najpopularniejszą biblioteką do tworzenia widoków aplikacji oraz dlaczego programiści i menedżerowie stawiają na tę technologię.
Barbara Kowalewska

Trendy w branży IT – który język programowania wybrać? Czym się kierować i jak odnaleźć swoją ścieżkę kariery?

Branża nowych technologii zmienia się bardzo dynamicznie. Zarówno firmy, jak i specjaliści IT muszą szybko reagować na potrzeby rynku oraz swoich klientów. Podczas prezentacji dowiesz się jakie są trendy na polskim i światowym rynku nowych technologii. Przybliżę na jakich specjalistów jest obecnie największy popyt oraz omówię na konkretnych przykładach zastosowanie poszczególnych języków programowania. Na koniec podpowiem, w naukę jakich technologii warto zainwestować, żeby nadążyć za potrzebami firm i być na bieżąco:)
Przemysław Andruszewski

Entity Framework – śledzenie zmian

Entity Framework to jeden z głównych ORM wykorzystywanych w bardzo wielu firmach. Jednym z jego podstawowych elementów jest wbudowany mechanizm śledzenia zmian wprowadzonych na obiektach. (więcej…)
Paweł Dąbrowski

Ruby on Rails jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku IT

Przedstawienie frameworka Ruby on Rails jako idealnego narzędzia do sprawnego budowania aplikacji internetowych w modelu MVP (np. dla startupów). Połączenie z popularnymi rozwiązaniami JavaScript oraz pokazanie (więcej…)

PRELEGENCI / dziel wiedzę z ekspertami

Marcin Hagmajer

Hagmajer Capital

Prowadzi Hagmajer Capital (https://www.hagmajer.com/), agencję oprogramowania, która zatrudnia utalentowanych programistów JavaScript

Wojtek jest generalistą o szerokim spektrum zainteresowań. Najbardziej jest doświadczony w

Jakub Bażela

Code Sprinters

Licencjonowany facylitator podejścia Management 3.0, trener metod Agile, konsultant.

Tomasz Florczak

Co-founder & New Business Development Manager ChallengeRocket

Zdobywca nagród wielu światowych marek, takich jak Coca-Cola, Al

Dawid Detko

Project Owner & MVP Big Data & Analytics, Predica

Ekspert w dziedzinie zaawansowanej analityki danych, posiada tytuł Microsoft

REJESTRACJA / zajmie kilka sekund

Chcesz zmienić Pracodawcę?Zwiedź Targi i poznaj kluczowych Polskich Pracodawców.

20 września 2018, stadion PGE Narodowy w Warszawie

IT Career Summit jest wydarzeniem branżowym. Do udziału kwalifikujemy programistów, developerów, testerów, wdrożeniowców, inżynierów, administratorów, oficerów bezpieczeństwa, mangerów ds. zarządzania projektami IT.Zwiedzanie targów oraz udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie.Obszar zawodowy:
 bezpieczeństwo kadra zarządzająca IT software - administracja hardware - administracja development - programowanie i rozwój zarządzanie projektami IT tester inżynier IT wdrożeniowiec
Znajomość języków:
 polski angielski niemiecki rosyjski francuski
Znajomość języków programowania:
JavaJavascriptPHPSQLScalaRSwiftC#C++PythonRuby on RailsSwift

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Innovative Group sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnienie moich danych osobowych przez Innovative Group Sp. z o.o. Partnerom wydarzenia IT Career Summit (spis Partnerów na stronie internetowej) w celach związanych z przekazywaniem informacji marketingowych, dotyczących działalności Innovative Group Sp. z o.o. oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit, jak również w celu obsługi bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Innovative Group Sp. z o.o. oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest Innovative Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. Innovative Group sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
IT Career Summit jest wydarzeniem branżowym. Do udziału kwalifikujemy programistów, developerów, testerów, wdrożeniowców, inżynierów, administratorów, oficerów bezpieczeństwa, mangerów ds. zarządzania projektami IT.Zwiedzanie targów oraz udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie. Do udziału w targach IT Career Summit nie kwalifikujemy pracowników działu HR, a także firm rekrutacyjnych.

PARTNERZY / Liderzy rynku są z nami

Chcesz dołączyć do grona Partnerów IT Career Summit 2018? Skontaktuj się z nami i poznaj pakiet możliwości.

SPONSORZY

WYSTAWCY

PATRONI HONOROWI

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

FUNDATORZY NAGRÓD

PARTNERZY STREFY RELAKSU

OPINIE / Co o wydarzeniu sądzą sami Wystawcy?

GALERIA POPRZEDNICH EDYCJI / wspomnienia ubiegłych wydarzeń

LOKALIZACJA / jak dojechać

Wydarzenie odbędzie się w dniu 20 września 2018

na

stadionie PGE Narodowym
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

stadion PGE Narodowy położony jest w bliskiej odległości od centrum Warszawy. Jest to niezaprzeczalnie sportowa wizytówka miasta i znany punkt spotkań związanych nie tylko z tą dziedziną. Nowoczesny, przestronny obiekt z wydzieloną częścią biznesową wytworzy miłą i przyjemną atmosferę w trakcie wydarzenia.

 

Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Zapraszamy na parking podziemny i naziemny, szczegóły:
http://www.stadionnarodowy.org.pl/kontakt/parking

 

Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77

 

Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich

 

Stacja Stadion Narodowy

Lokalizacja

stadion PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
MAPA DOJAZDU

Znajdź drogę

KONTAKT

Aneta Budner
Project Director
aneta.budner[at]pureexpo.pl

Joanna Kopeć
Specjalista ds. organizacji targów
[email protected]
tel: 531 806 841

Milena Zdzienicka
Rejestracja uczestników
[email protected]
tel: +48 883 653 541

Innovative Group Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
NIP: 522 300 53 10 KRS: 0000463197