Już wkrótce...

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

WYSTAWCY

CPL Integrated Services / stoisko 111
Fast Paced-Dynamic-Digital
These words describe our ideals.
Focused on sourcing candidates our Digital Sourcing Hub performs targeted search campaigns, exclusively online. Our dedicated sourcing specialists are higlhy trained and internet savvy. Our aim is that we can „find anybody online”.
The Digital Sourcing Hub was set up to inform, and attract candidates at graduate level in every country, of opportunities that exist across Europe within MNC’s that are seeking talent especially for roles with skill shortages.
Feel free to contact us: talents@cpl.ie
More information: http://www.cplintegratedservices.com/

NATEK / stoisko 112
W NATEK szukamy właściwych osób do właściwych projektów, ambitnych pasjonatów swojej pracy, którzy chcą poznawać nowe technologie. Nasze zaangażowanie, pasja oraz doświadczenie zostały dostrzeżone przez największe, międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Współpraca z nimi pozwala nam zapewnić rozwój kariery wielu specjalistom IT. Mamy dla Ciebie ciekawe projekty, wyzwania i pracę na terenie całej Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
Poszukujemy ekspertów w następujących dziedzinach: Programowanie, Testowanie/Zarządzanie jakością oprogramowania, Bazy danych i Hurtownie danych, Architektura, Sieć, Cloud computing i Big data, Analiza biznesowa, Zarządzanie projektami, Integracja i implementacja.

Luxoft / stoisko 121, 122, 123
Luxoft to międzynarodowe przedsiębiorstwo bedące dostawcą najwyższej jakości usług związanych z tworzeniem oprogramowania i outsourcingiem IT.
Oferuje swoje usługi w branżach takich jak finanse i bankowość, podróże i lotnictwo, telekomunikacja, energetyka, motoryzacja, przemysł technologiczny.
Firma konsekwentnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów łącząc takie elementy jak: technologia, talent, innowacyjność oraz najwyższe standardy jakości. Firma aktualnie posiada 27 oddziałów na całym świecie, zatrudniając ponad 9,000 osób.
Luxoft to lider braży ITO notowany na nowojorskiej giełdzie NYSE od 26 czerwca 2013 roku.
Luxoft Poland rozpoczął działalność w Polsce w 2010 r. Obecnie firma zatrudnia 1100 pracowników w oddziałach w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście.
Szczegóły: http://www.luxoft.com/

REC Sp.z o.o. / stoisko 109
REC Global jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm dostarczających profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania. Grupa REC Global zatrudnia obecnie ponad 450 inżynierów oprogramowania w 8 centrach badań i rozwoju oraz z sukcesem działa na 20 rynkach, głównie w Europie Zachodniej i USA. REC Global dostarcza szerokie spektrum usług z obszaru rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych, jak również aplikacji mobilnych, internetowych oraz klasy enterprise dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz korporacji, w tym m.in. dla światowej klasy producentów samochodów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych.
Więcej o REC Global można znaleźć na stronie: www.rec-global.com

OVH / stoisko 118
OVH ma swoje oddziały w 16 krajach, jest 1. dostawcą usług hostingowych w Europie i 3. w klasyfikacji światowej. OVH to 200 000 serwerów, 17 centrów danych, światowa sieć światłowodów o wydajności 4 Tbps! Sukces OVH jest związany z oryginalnym modelem biznesowym, opartym na innowacji i pełnej kontroli nad usługami, od produkcji serwerów, poprzez wspieranie klientów aż do utrzymywania własnych infrastruktur.
OVH to pasja – pasja do nowych technologii, do tworzenia wysokiej jakości usług dla firmy i klientów. Pasja działa jak silnik i napędza nas do rozwijania kompetencji, do dążenia do doskonałości i przekraczania własnych ograniczeń. Innovation is Freedom!

Astek Polska / stoisko 114
„ASTEK Polska przenosi na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, czerpiąc z międzynarodowej działalności Grupy ASTEK. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu, zebranemu w ponad 40 krajach – jesteśmy ekspertami w outsourcingu IT.
Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych.
Obecnie nasz zespół liczy ponad 280 doświadczonych specjalistów IT, realizujących projekty w Polsce oraz za granicą. Nasze oddziały można znaleźć w pięciu największych polskich miastach – Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.”

Acturis Poland / stoisko 124
Acturis to firma z centralą w Wielkiej Brytanii działająca od 2000 roku. Tworzymy i rozwijamy platformę internetową obsługującą podmioty działające na rynkach ubezpieczeniowych. Zatrudniamy ponad 200 specjalistów IT w centrum Londynu – głównie programistów oraz analityków.
Nasze nowe Centrum Rozwoju Oprogramowania we Wrocławiu wspiera kolegów w Londynie w dostarczaniu rozwiązań IT. Stanowimy zgrany zespół młodych ludzi – są wśród nas m.in. analitycy, programiści produktów i programiści dokumentów a także programiści .NET, testerzy oraz liderzy zespołów. Wierzymy, że budujemy obiecujące przedsięwzięcia we Wrocławiu o wysokim potencjale wzrostu.
Czuj się zaproszony, dołącz do Acturis i sprawdź nas!

Ocado Technology / stoisko 107 i 108
Największy na świecie internetowy supermarket, w którym klienci składają zamówienia z użyciem wielokrotnie nagradzanej aplikacji mobilnej oraz witryny internetowej. Jest jednocześnie dynamiczną, innowacyjną firmą technologiczną, która pod względem tworzonego oprogramowania jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.
Począwszy od systemów czasu rzeczywistego, które sterują pracą zautomatyzowanych magazynów, przez zaawansowane oprogramowanie do optymalizacji procesów dla robotów, systemy 3D Vision, po skomplikowane algorytmy wbudowane w aplikacje i całą infrastrukturę potrzebną do uruchamiania tego oprogramowania 24 godziny na dobę. Wszystkie zamówienia są realizowane w dwóch magazynach o jednym z najwyższych stopni automatyzacji na świecie. Czas kompletowania pojedynczego zamówienia nie przekracza jednej godziny, a dostawa do domu Klienta realizowana jest przez własną flotę transportową Ocado, co pozwala na wykonanie ponad 250 000 zamówień tygodniowo.

Unit4 / stoisko 117
Unit4 jest wiodącym dostawcą rozwiązań biznesowych, z którego korzystają przedsiębiorstwa i organizacje na całym świecie.
UNIT4 Polska we Wrocławiu to trzy linie biznesowe:
1. Research& Development to jedna z największych organizacji zajmujących się rozwojem oprogramowania w Europie. Zatrudnia ponad 320 pracowników w Norwegii, Hiszpanii i Polsce. Nasi deweloperzy we Wrocławiu rozwijają produkt Unit4 Business World.
2. Customer Service Supportdostarcza wsparcia, z różnych sektorów, dla klientów Unit4 na całym świecie. We Wrocławiu pracuje ponad 100 konsultantów, mówiących w 8 językach.
3. TETA której produkty wspierają zarządzanie personelem, finansami, logistyką i produkcją w polskich przedsiębiorstwach od ponad 25 lat.

Sygnity / stoisko 116
Sygnity to firma doradcza IT, która oferuje pełen zakres usług informatycznych i kompleksową obsługę w kluczowych sektorach gospodarki. Nasze rozwiązania stosuje większość banków
w Polsce, wszystkie najważniejsze urzędy państwowe oraz największe koncerny energetyczne.
Realizujemy projekty od a do z.
Obszary, w których działamy:
doradztwo informatyczne
produkcja oprogramowania
wdrażanie oprogramowania własnego
i rozwiązań największych producentów IT
integracja usług i procesów
audyt i testowanie oprogramowania
dostarczanie infrastruktur teleinformatycznych
serwisowanie
outsourcing IT
Wykorzystujemy rozwiązania własne oraz najnowocześniejsze światowe produkty
i technologie, dla których posiadamy najwyższe możliwe poziomy certyfikacji.

InTENSO Sp. z o.o. / stoisko 110
Jesteśmy grupą ekspertów z branży IT. Lubimy podejmować nowe wyzwania, realizować projekty spełniające oczekiwania Klientów, zdobywać wiedzę i dążyć w naszej działalności do perfekcji. Koncentrujemy się na tworzeniu dostosowanych do wymagań biznesowych, kompleksowych systemów informatycznych dla klientów z wszystkich branż. Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań IT.

SoftServe/ stoisko 120
SoftServe to największa ukraińska firma branży IT specjalizująca sie w rozwoju oprogramowania i usługach konsultingowych. Od 1993 jesteśmy partnerem różnych organizacji, począwszy od start-upów do gigantów i naszą rolą jest pomóc im przyspieszyć w różnych procesach np. wzrastania i rozwoju innowacji, zmiany efektywności organizacyjnej czy wprowadzania nowych produktów na rynek.
Aby to osiągnąć zbudowaliśmy silny zespół najbystrzejszych i najbardziej dociekliwych umysłów w naszej branży, nawiązujemy bliskie relacje dot. współpracy z naszymi Klientami, dzięki czemu możemy naprawdę zrozumieć ich potrzeby, a potem dostarczać intuicyjne oprogramowanie, które wręcz przekracza ich oczekiwania.
Nasze doświadczenia rozciągają się pomiędzy takimi obszarami jak Cloud, bezpieczeństwo, UX design, Big Analitycs oraz Internet of things. Mamy biura na całym świecie i centra rozwojowe w Europie Środkowej.

Volvo IT / stoisko 1 i 2
Jesteśmy częścią Grupy Volvo, wiodącego światowego dostawcy komercyjnych rozwiązań transportowych, lidera technologii hybrydowej w autobusach.
Volvo IT w Polsce
Jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w Polsce. Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu, m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając
i utrzymując systemy w wielu technologiach, np. Microsoft.Net, Java, SAP, IBM iSeries, Mainframe. Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji, zarządzania testami i projektami. Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na ich rozwój, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych, mentoringowych i projektach międzynarodowych. Wspieramy pasje i aktywność sportową pracowników oraz angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych, m.in.
w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia
z pierwszej pomocy.
Volvo IT FAKTY:
o Ludzie
• Volvo IT – 8500 pracowników
• Volvo IT w Polsce – ponad 800 pracowników
o Globalna firma
• 6 kontynentów
• 36 krajów
o Ceniony i społecznie odpowiedzialny pracodawca
• Laureat Nagrody Top Employers Award od 2010 roku
• Laureat Srebrnego Listka CSR tygodnika „Polityka”
• Wolontariat pracowniczy
• Zakup Zielonej Energii

Atos / stoisko 12
Kim jesteśmy?
Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudniamy 93 tysiące pracowników w 72 krajach. W Polsce działamy od 2000 roku. W naszych biurach w Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Łodzi i Krakowie pracuje ponad 4000 osób. Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos został czterokrotnie nagrodzony certyfikatem Great Place to Work, zajmując najwyższe miejsca w ogólnopolskim rankingu. Jest również wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

S3 Grupa / stoisko 115
S3 Grupa bierze udział w tworzeniu najnowocześniejszych, wielokrotnie nagradzanych urządzeń służących ochronie zdrowia pacjentów . Uczestniczymy w całym cyklu projektowym od koncepcji, poprzez kompletowanie wymagań klienta, tworzenie architektury systemu, integrację, aż po tworzenie produktów.
Dążymy do budowania biznesu, który zapewnia klientom wyjątkową wartość dodaną. Z pasją budujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające wyzwaniom zintegrowanej opieki medycznej.
Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani, zmotywowani, zorientowani na klienta i najnowocześniejsze rozwiązania. Bazując na zrozumieniu potrzeb klientów i zmieniającego się rynku dostarczamy rozwiązania przynoszące istotne korzyści naszym klientom.

AXIT Sp. z o.o. / stoisko 14
AXIT Sp. z o.o. jest centrum rozwoju technologii należącym do grupy Siemens Postal, Parcel & Airport Logistics GmbH (SPPAL). Nasz główny produkt – platforma logistyczna AX4 – umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż m.in.: BMW, Ford, BAT, Schenker, Panalpina, Porsche czy DHL.
W naszym wrocławskim oddziale zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów.
AXIT to praca pełna wyzwań, liczne możliwości rozwoju, świetna atmosfera, bez korporacyjnego podejścia.
Jeśli jesteś osobą kreatywną, ceniącą sobie autonomię to z pewnością AXIT jest miejscem dla Ciebie!

PMI / stoisko 113
PMI jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową na świecie, sprzedającą swoje produkty na rynkach około 180 krajów. Nasza firma to największy producent i pracodawca na rynku wyrobów tytoniowych w Polsce. W 2005 r., swoją działalność w Krakowie rozpoczęła spółka zależna PMI Service Center Europe Sp. z o.o. PMI SCE to europejskie centrum usług, które świadczy scentralizowane usługi finansowe, informatyczne, zakupowe oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi spółkom PMI w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Obecnie, w Polsce działają 4 spółki zależne PMI, które łącznie zatrudniają blisko 3000 pracowników w fabrykach i biurach.

IBM / stoisko 4
About us
It’s been six years since we first started our cooperation in Wroclaw. During this time so many things changed. We grew, we developed, we matured. Look at us now – we are one of the largest corporations in Wroclaw and Katowice. The simple conclusion is… we are still growing and would like to invite you to be a part of this growth.
Who are we looking for?
You know IT. How to set up new systems, integrate legacy applications and hardware, and fix it all when something goes wrong. At the IBM Client Innovation Center located in Wroclaw and in Katowice you’ll have the chance to put your skills to work helping our clients get the most out of their IT investment and have a direct impact on our clients’ performance. You won’t just be solving IT problems, you’ll be meeting business needs through innovative IT solutions for global companies.
What do we offer you?
Standard package:
• Private Medical Centre package
Insurance package
• Multisport Card
• Training and certifications
Additional Benefits:
• Home working
• Flexible working hours
• Events and trips
• Language classes
• Discounts – Good to be IBMer
• Cinema for IBMers
• Mentoring and coaching

Epam / stoisko 119
Engineering is in our DNA. Since 1993, we’ve helped the world’s leading companies imagine, design, engineer, and deliver software that changes the world. Today, we are more than developers. We are the experts that will take your business to the next level. Visit us at epam.com

SPONSORZY
 
WYSTAWCY
                 
  
  
  
PATRONI HONOROWIFUNDATORZY NAGRÓD
        
  
  
  
  
  
  
  
GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI
             

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress