Już wkrótce...

Slide background
Slide background

RELACJA

IT Career Summit 2015 już za nami!

Wyselekcjonowani specjaliści z branży IT

11 czerwca na promenadzie Stadionu Narodowego, odbyła się pierwsza edycja targów pracy IT Career Summit. Głównym Partnerem wydarzenia była firma Credit Suisse. W strefie kariery mieliśmy możliwość poznania 15 Pracodawców, którzy w ramach naszej inicjatywy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Wybór był wyjątkowo zróżnicowany, ponieważ Uczestnicy targów mogli porozmawiać z przedstawicielami firm typowo technologicznych jak JLabs czy QBurst, jak również odnaleźć się wśród firm projektujących gry na urządzenia mobilne – Vivid Games. Ponadto Kandydaci mogli nawiązywać relacje z Pracodawcami z sektora finansowego m.in. Credit Suisse, Getin Noble Bank.

Udział w targach był kwalifikowany, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów z branży IT. Wśród uczestników mogliśmy odnaleźć osoby zajmujące się na co dzień programowaniem, testowaniem, bezpieczeństwem, administrowaniem czy zarządzaniem projektami.

– Potencjał osób, które się do nas zgłaszały podczas targów był bardzo wysoki.
Artur Boniecki , Vivid Games

Formuła wydarzenia sprzyjała interakcji i wymianie kontaktów, jak również nawiązywaniu bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracownikami.

Niestresująca rozmowa kwalifikacyjna? Oczywiście!

Lokalizacja i klimat towarzyszący imprezie powodował, że uczestnicy mogli poznać i zaprezentować się firmom, w których szeregach chcieliby się znaleźć. Rozlokowanie stoisk wystawienniczych na promenadzie Stadionu Narodowego pozytywnie wpłynęło na zadowolenie uczestników, dzięki czemu przebieg rozmów był całkowicie bezstresowy.

Targi pracy pozwoliły firmom wyselekcjonować i odnaleźć potrzebnych, a także wartościowych kandydatów.

– IT Career Summit to świetna okazja do rozwoju wizerunku firmy wśród specjalistów
i partnerów biznesowych z branży IT. Sprawna i profesjonalna organizacja. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Agnieszka Newecka , ASTEK Polska

– Targi IT Career Summit oceniam bardzo pozytywnie. To bardzo ciekawa inicjatywa i na pewno z chęcią weźmiemy udział w kolejnej edycji. Target stanowiły głównie osoby z doświadczeniem w tej branży, dlatego mieliśmy okazję nawiązać wiele kontaktów, które na pewno zaprocentują w przyszłości.
Sylwia Zygmunt , PwC

– Dziękujemy za dobrze zorganizowany i dobrze spędzony czas, za wsparcie i za możliwości nawiązania wielu cennych kontaktów, z których skorzystaliśmy.
Adam Mikołajczyk, infoPraca

– Targi pracy IT Career Summit to bardzo potrzebne wydarzenie, powinno być organizowane cykliczne. Udało nam się nawiązać interesujące kontakty z potencjalnymi kandydatami do pracy, mamy nadzieję, że z częścią z nich nawiążemy współpracę.
Katarzyna Rębiś , Sage

W ramach wydarzenia Kandydaci mieli także okazję skorzystać z ciekawych loterii i konkursów z nagrodami. Tablety, power banki, książki o tematyce programistycznej, to jedne z wielu atrakcyjnych nagród jakie przygotowali Pracodawcy.

Targi IT Career Summit na Stadionie Narodowym, były ogromnym sukcesem, dlatego już 26 listopada tym razem we Wrocławiu odbędzie się II edycja wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

www.itcareersummit.pl/wroclaw

GALERIA

SPONSORZY
 
  
WYSTAWCY
                 
PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress