tow

Data

26-09-2019

Miejsce

Stadion Legii w Warszawie

PRZEWIDYWANA ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

1800 osób

PRELEGENCI

12 Prelegentów

WYDARZENIE / dlaczego warto?

IT Career Summit to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, które koncentrują w jednym miejscu najlepszych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata informatyki oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Już 26 września, dajemy Ci możliwość poznania wszystkich, kluczowych pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie IT i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe. Porozmawiasz także z pracownikami konkretnej firmy i z pierwszej ręki zasięgniesz opinii o danej organizacji. Daj się odkryć i koniecznie odwiedź strefę Kariery IT na stadionie Legii!

NETWORKING

8 godzin wymiany doświadczeń z ekspertami branży informatycznej. Ponad 1500 specjalistów w jednym miejscu

DEVELOPERS CONGRESS

Inspirujące wystąpienia, dynamiczne sesje, eksperci branżowi i praktycy. Pigułka wiedzy na temat rozwoju kariery w IT.

WYSTAWA

8 godzin spotkań z kluczowymi pracodawcami. Ponad 100 ofert pracy dla wykwalifikowanej kadry oraz studentów i absolwentów kierunków informatycznych.

TRENDY

Nie zabraknie również nowinek technologicznych i atrakcji!

Liczby / co mówią o nas liczby?

1

6edycja

2

1800uczestników

3

12prelegentów

4

30wystawców

Agenda / program konferencji

Barbara Kowalewska

Najpopularniejsze języki programowania – prognozy, zastosowanie i rynek pracy.

Specjaliści IT muszą dziś szybko reagować na potrzeby rynku oraz swoich klientów, dlatego też warto być na bieżąco z trendami dotyczącymi języków programowania i wiedzieć w jakim obszarze znajdą zastosowanie. Podczas prezentacji dowiesz się jakie są trendy na polskim i światowym rynku nowych technologii. Przybliżę - na konkretnych przykładach - zastosowanie poszczególnych technologii oraz omówię na jakich specjalistów jest obecnie największy popyt. Na koniec podpowiem, w naukę jakich technologii warto zainwestować, żeby nadążyć za potrzebami firm i być na bieżąco.
Marek Wąsowski

Od dostawców do DevOps – transformacje w e-zdrowiu

Własne zaspoły DevOps jako alternatywa dla dostawców zewnętrznych? Tak! Opowiemy o tym jak realizujemy to podejście w ogólnopolskich projektach CSIOZ w obszarze ochrony zdrowia oraz korzyściach wynikających z jego zastosowania zarówno na płaszczyźnie optymalizacji działań, poprawy wydajności i wzrostu efektywności, jak i budowania komplementarnych zespołów.
Emilia Lendzion-Barszcz

Case study wejścia w automatyzację do istniejącego projektu – co może nas spotkać w kodzie?

Wchodzisz do istniejącego projektu. Widzisz dużo legacy codu. Czy taka sytuacja Cię przeraża? A co jeśli dopiero zaczynasz pracę w nowej firmie i przychodzisz jako ekspert? Nierzadko można spotkać sytuacje, gdzie ludzie, wchodząc w automatyzację (programowanie również!) muszą dodać nową funkcjonalność, a kod aż prosi się o refactor. Oczywiście pamiętamy o tym, że goni nas czas i deadlajny. Podczas tej prezentacji pokażę Wam z jakimi sytuacjami spotkałam się w swojej pracy, jaką zastałam architekturę testów oraz jakie udało się wypracować usprawnienia. Również jak ważne jest, aby już przy projektowaniu czy refactorze, pomyśleć o utrzymywalności takich przypadków.
Rafał Piekarski​ Ninja at Nowa Era

Jak tworzyć hybrydowe aplikacje mobilne z wykorzystaniem frameworka Ionic 4?

Rynek aplikacji mobilnych rośnie w siłę. Potwierdzają to wyniki badania Global Digital 2019 przygotowanego przez We Are Social i Hootsuite. Wynika z nich, że globalna liczba unikalnych użytkowników mobilnych wzrosła o 100 milionów w stosunku do 2018 roku. Jakby tego było mało to blisko 2/3, a konkretnie 67% globalnej populacji, używa już smartfonów i tabletów (ponad 5 miliardów ludzi). Dlatego zobacz, jak pisząc kod raz, możesz tworzyć aplikację, którą uruchomisz na wielu platformach np. iOS, Android, Windows lub jako aplikację webową na serwerze.
Mateusz Chrzonstowski, Bartosz Gałek

A Ty jak wystawiasz swoje dane? GraphQL, OData i inne WSDL-e

W dobie powszechnej digitalizacji i Internetu rzeczy tworzenie "zamkniętych" aplikacji staje się nie tylko niepraktycznie, ale wręcz niemożliwe. Jak tu nie wykorzystać np. możliwości logowania się "przez fejsa"? Podczas wystąpienia podzielimy się naszymi przemyśleniami i doświadczeniami dotyczącymi różnych mechanizmów integracji (po protokole HTTP). I tak, będzie też o GraphQL
Rafał Prońko, Data Scientist

Tworzenie i optymalizacja modeli predykcyjnych

Na prelekcji przedstawię jak szybko można zbudować model predykcyjny oraz jak można optymalizować jego parametry. Metody te można wykorzystywać bez specjalistycznej wiedzy dzięki temu małe jak i duże zespoły mogą pokazać wartość dodana po zastosowaniu metod uczenia maszynowego.
Sebastian Malaca

Jak tworzyć aplikacje, które można rozwijać latami?

Każda aplikacja to suma spisanych wymagań, odbytych rozmów, konfliktów wewnętrznych oraz zewnętrznych, zrozumienia tego, co trzeba zrobić, technicznych decyzji podjętych w oparciu o nasze zrozumienie oraz napisanego kodu. Wszystkie te czynności nawet pojedynczo są wymagające i trudne do zrealizowania. Dodatkowo każda z nich jest obarczona ryzykiem błędu, który może być trudny do wychwycenia odpowiednio wcześnie. Zależności pomiędzy tymi czynnościami oraz fakt, że zaangażowane są w nie różne grupy osób sprawiają, że ryzyko dostarczenia satysfakcjonującej funcjonalności rośnie. Gdy dołożymy do to jeszcze rozwój danej aplikacji przez lata oraz skumulujemy wszystkie niejawne błędy i ukryte założenia okazuje się, że w pewnym momencie pojawia się pomysł, że najrozsądniej byłoby napisać wszystko od nowa, gdyż koszt dostarczenia czegoś nowego jest trudny bądź niemożliwy do zaakceptowania. Podczas prezentacji przedstawie sposoby minimalizowania ryzyk na każdym etapie tworzenia oprogramowania. Podzielę się pomysłami jak zadbać o to, aby po kilku latach rozwój aplikacji nadal był opłacalny oraz co można zrobić, gdy jesteśmy już w tym miejscu gdzie zastanawiamy się nad jej przepisaniem.
Dawid Borycki

Tworzenie bezpiecznych rozwiązań IoT z wykorzystaniem Azure IoT Central i Azure Sphere”

Azure Sphere zapewnia kompleksowe zabezpieczenia systemów IoT. Z kolei Azure IoT Central umożliwia szybkie tworzenie portalu dla rozwiązania IoT. W tej prezentacji pokażę w jaki sposób połączyć urządzenie Azure Sphere IoT do Azure IoT Central, wysyłać dane telemetryczne, a także reagować na zdalne komendy wysyłane z chmury.
Łukasz Kuncewicz

Kim jest Data Scientist i jak nim zostać?

Na czym polega to całe Data Science z punktu widzenia programisty? Jak wygląda nasza praca, co jest fajnego, a co niemiłosiernie denerwuje? Jak najlepiej przejść z programowania do pracy z danymi i modelami? I czy warto?
Maciej Krasa i Mateusz Marczuk

Zróbmy sobie „Selfie” – oprogramowanie pojazdu autonomicznego

W obecnych czasach technologia coraz silniej oddziałuje na nasze życie, w tym także na sposób w jaki się przemieszamy. Samochody autonomiczne zaczynają pojawiać się w przestrzeni publicznej i w najbliższych latach wejdą do powszechnego użytku. Potrzebą staje się rozwijanie wydajnego i niezawodnego oprogramowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa i niezawodności takich pojazdów. Wychodząc naprzeciw bieżącym potrzebom rynku, Koło Naukowe Robotyków z Politechniki Warszawskiej rozwija pojazd autonomiczny w mniejszej skali - „Selfie”. Niewątpliwą zaletą takich projektów jest możliwość łatwego prototypowania i ewaluacji rozwiązań, które mogą być skalowane i implementowane w konstrukcjach rzeczywistych rozmiarów. Podczas prelekcji przybliżone zostaną elementy architektury oprogramowania pojazdów autonomicznych na przykładzie platformy programistycznej ROS.

PRELEGENCI / dziel wiedzę z ekspertami

Dawid Borycki

Software Engineer, Biomedical Engineering - Polska Akademia Nauk

Naukowiec, programista, autor wielu książek, amerykańskich patentów, artykułów i videotutoriali o

Założycielka i CEO IT-Leaders.pl, Marketplace’u dla branży IT, który kojarzy Specjalistów

Rafał Piekarski​

Ninja at Nowa Era

Rafał is a full-stack developer at Nowa Era. His responsibilities include

Specjalista ds. automatyzacji, jednak nieoficjalnie jest to pasjonatka testowania, psucia i

Pomagam ludziom osiągać lepsze efekty, wytwarzając oprogramowanie oraz dzieląc się wiedzą

Każdy temat związany z programowaniem traktuję jak nowe wyzwanie - dzięki

REJESTRACJA / zajmie kilka sekund

Chcesz zmienić Pracodawcę?Zwiedź Targi i poznaj kluczowych Polskich Pracodawców.

26 września 2019, Stadion Legii w Warszawie

IT Career Summit jest wydarzeniem branżowym. Do udziału kwalifikujemy programistów, developerów, testerów, wdrożeniowców, inżynierów, administratorów, oficerów bezpieczeństwa, mangerów ds. zarządzania projektami IT.Zwiedzanie targów oraz udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie.Biorę udział w kongresie (więcej informacji)

Obszar zawodowy:
 analiza danych / systemu bezpieczeństwo kadra zarządzająca IT software - administracja hardware - administracja development - programowanie i rozwój zarządzanie projektami IT tester inżynier IT wdrożeniowiec
Znajomość języków:
 polski angielski niemiecki rosyjski francuski hiszpański inny
Znajomość języków programowania:
.NET Blockchain C# C++ Golang HTML Java Javascript Mobile PHP Python Ruby on Rails Scala SQL Swift UX/UI Inne

Wyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Innovative Group sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnienie moich danych osobowych przez Innovative Group Sp. z o.o. Partnerom wydarzenia IT Career Summit (spis Partnerów na stronie internetowej) w celach związanych z przekazywaniem informacji marketingowych, dotyczących działalności Innovative Group Sp. z o.o. oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit, jak również w celu obsługi bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Innovative Group Sp. z o.o. oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest Innovative Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. Innovative Group sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
IT Career Summit jest wydarzeniem branżowym. Do udziału kwalifikujemy programistów, developerów, testerów, wdrożeniowców, inżynierów, administratorów, oficerów bezpieczeństwa, mangerów ds. zarządzania projektami IT.Zwiedzanie targów oraz udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie. Do udziału w targach IT Career Summit nie kwalifikujemy pracowników działu HR, a także firm rekrutacyjnych.PARTNERZY / Liderzy rynku są z nami

Chcesz dołączyć do grona Partnerów IT Career Summit 2019? Skontaktuj się z nami i poznaj pakiet możliwości.

SPONSORZYGŁÓWNY PARTNERGŁÓWNY PARTNER

WYSTAWCY
PATRONI HONOROWI

GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY STREFY RELAKSU

OPINIE / Co o wydarzeniu sądzą sami Wystawcy?

GALERIA POPRZEDNICH EDYCJI / wspomnienia ubiegłych wydarzeń

LOKALIZACJA / jak dojechać

Wydarzenie odbędzie się w dniu 26 września 2019

na

stadionie Legii w Warszawie

ul. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

Zapraszamy na parking podziemny i naziemny, szczegóły:

http://legia.com/aktualnosci/pierwszy-raz-na-stadionie-jak-dojechac-45632

Stadion jest położony przy ul. Łazienkowskiej 3

Przystanek Legia- Stadion

107 141 159 185 187

Lokalizacja

STADION LEGII W WARSZAWIE
CENTRUM KONFERENCYJNE
POZIOM+3
WEJŚCIE BRAMĄ NR 4
UL. ŁAZIENKOWSKA 3
00-449 WARSZAWA

Znajdź drogę

KONTAKT

Aneta Budner
Project Director
aneta.budner[at]pureexpo.pl

Joanna Kopeć
Specjalista ds. organizacji targów
[email protected]
tel: 531 806 841

Paulina Szydlik
Wystawcy i Promocja
[email protected]
tel. 796-008-484

Innovative Group Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
NIP: 522 300 53 10 KRS: 0000463197